مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت خرید عقیق شجر دریایی

عقیق شجر دریایی

عقیق شجر دریایی را میتوان معجزه طبیعت دانست زیرا که فرایند تولید این نوع از سنگ ها کاملا مربوط به عوامل طبیعی است و هیچ انسانی توانایی تشکیل نمونه اصلی این سنگ را دارا نمی باشد.

خواص سنگ شجر دریایی

عقیق شجر دریایی

این سنگ برای بیماری های مجرای تنفسی یا همان ریـه ها و ناراحتی های ناحیـه گردن بسیار موثر و تاثیر گذار است.از خواص دیگر شجر دریایی میتوان به آن اشاره کرد که ما را در برابر سرما خوردگی و ورم لوزه ها محافظت مـی کند و نقش شایانی در تثویت تارهای صوتی ما دارد.

این سنگ مارا از گرفتگی عضله های قلبی حفاظت مـیکند و همچنین باعث تقویت سیستم دفاعی بدن مـی شود.

این سنگ باعث افزایش کارکرد غده تیموس میشود و برای آلرژی ها و حساسیت هایی کـه سبب ریزش اشک از چشم مـی شود موثر است و به منظور آرامش اعصاب، کنترل تیروئید و بیماری های خونی بکار گرفته مـی شود.

همچنین توانایی بیـان و قدرت هوش را بهبود میبخشد و برای هنرپیشگان، موسیقی دان ها بسیار توصیه میشود و آنـها را درکارهایشان همراهی مـی کند و قدرت ابراز وجود را به آنـها مـیدهد.

از دیگر خواص شجر دریایی این سنگ یک درمانگر کامل و واقعی تلقی مـی شود و پاک کننده اعضای بدن و تصفیه کننده مثانـه و کلیـه ها نیز می باشد و علاوه بر آن از تشکیل سنگ کلیـه ومثانـه و کیسه صفرا جلوگیری مـی کند. برای بیماری های معده و روده بسیـار موثر است.

به منظور جلوگیری از بیماری های همچون صرع و بی تعادلی بدن بسیـار موثر است.باعث افزایش توانایی دو نیم کره مغز، مخچه، سیستم ماهیچه ای و عصبی مـی شود. این سنگ در بهبود و رفع مسمومـیت های خوراکی، تسکین نقرس، تقویت بینایی و مصونیت بدن مـی شود. همچنین به منظور تصفیـه و پاک اندیشـی و ذهنیـات ما بسیـار سودمند و مفید است. باعث دور شدن حسادت از ما مـی شود و خودخواهی را ازبین مـی برد.

سنگ عقیق شجر دریایی اصل

عقیق شجر دریایی

روش های تشخیص سنگ عقیق شجر دریایی به شرح زیر است:

می دانیم که میزان مقاومت عقیق از شیشه بیشتر است و در صورتی که سنگ عقیق را بر روی شیشه خراش دهیم ایجاد خراشی خفیف روی شیشه می کند و در صورتی که برعکس این قضیه اتفاق افتاد در اصل بودن آن باید شک کرد.
از میان دو عقیق شجر دریایی هم اندازه ، عقیقی با وزن بیشتر، عقیق اصلی است به این دلیل که عقیق اصل چگالی نسبتا بالایی دارد و در نتیجه وزن بیشتری را نسبت به نمونه های غیر اصلی خود دارا می باشد.
اغلب اوقات نظم بیش از حد نشانی از دخالت انسان در یک سنگ دارد. عقیقی که مثل گوی شیشه ای باشد و به عبارتی بدونه هیچ نوع بینظمی باشد امکان این را دارد که تقلبی باشد. عقیق شجردریایی اصل معمولا دارای اندکی هرج و مرج و بی نظمی است و بعضا می‌توان درون آن خطوط و ابرهایی نامنظم را مشاهده کرد.

عقیق شجر دریایی اصل در تابستان و فصل های گرم خنک بوده و در فصول سرما حس گرمی دلچسبی به دست شما منتقل میکند در حالی که عقیق مصنوعی تابع دمای محیط زندگی شما می باشد.

مدیر مجموعه

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نام

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120000000

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: test@

instagram icon اینستاگرام: test@

email icon ایمیل: email@gmail.com

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.